Dviračiais per Kirgiziją

Praėjusių metų vasarą organizacija Špikis leidosi į naują nuotykį dviračiais. Šį sykį penki keliautojai iš Lietuvos, nusprendė susigrumti su Tian Šanio kalnų galybe ir išsiruošė į mėnesį trukusią kelionę per Kirgiziją. Šios kelionės ekranizaciją kviečiame išvysti dokumentiniame nuotykių filme „Dviračiais per Kirgiziją“.dviraciais per kirgizija

Kirgizija yra viena iš centrinės Azijos šalių, iš visų pusių apglėbta 6km aukštį siekiančių kalnų viršūnių. Tai buvo ne eilinė kelionė, savo žavesiu pakerėjusi ir daug ko mačiusius keliauninkus. Kelionės maršrutas vedė per kraštus, vis dar menkai paliestus civilizacijos, didesniąją dalį laiko praleidžiant atokiuose šalies kampeliuose, kur ne tik kad nebuvo viešbučių ar parduotuvių, bet kartais net ir gyvą dvasią buvo sunku surasti.

Keliauninkams teko įveikti daug kliūčių bei išgyventi ne vieną nuotykį. Kylant vis aukščiau, kelių kokybė prastėjo, tarpais juos pakeisdavo upės, iš civilizacijos atsikovojusios savąją dalelę, o kartais jie visai išnykdavo. dviraciais per kirgizija_Tokiais atvejais, nelikdavo nieko kito, kaip tik nulipti nuo 50-60kg sveriančių dviračių ir pradėti stumti. Oras taip pat krėtė pokštus. Lijo dažnai, o rudeniui keičiant vasarišką šilumą, teko ne tik kad einant miegoti visus turimus rūbus apsirengti, bet net ir per sniegą pabraidyti.

Nepaisant visko, keliautojų neapleido pakili dvasia, o kiekvienas naujas iššūkis būdavo sutinkamas su neblėstamu optimizmu.

Kelionės organizatoriui Algirdui ši kelionė, buvo dvigubai įsimintinesnė. Mat, be visų patirtų nuotykių, jo laukė dar ir gyvenimą keičiantis iššūkis – joje jis planavo pasipiršti savo ilgametei draugei Dagnei. Kaip jam tai pavyko ir kaip keliautojams pavyko įveikti Kirgiziją, kviečiame išgyventi kartu kino teatruose nuo vasario 3d., filme „Dviračiais per Kirgiziją“.

Premjeros didžiuosiuose miestuose:

  • Vilniuje: vasario 3 d. kino teatre „Pasaka“,
  • Kaune: vasario 9d. kino teatre „Romuva“,
  • Panevėžyje: vasario 5d. kino teatre „Garsas“,
  • Šiauliuose: vasario 4d. „Ch. Frenkelio vila“,
  • Klaipėdoje: vasario 11 d. „Kultūros fabrike“.

Nuorodą į filmo anonsą:  https://www.youtube.com/watch?v=DiYS5suQIGs

dviraciais per_kirgizijaDviraciais-per-KirgizijaDviraciais-per-Kirgizija

keliones_pramogos

DALINTIS