Kaip tapti geru slidininku

Žiema kaip atsvarą karantinui dovanoja nuostabiausią savo grožį. Ten, kur neapsakomas baltumas, ten ir slidžių dryžės. Kaip pasiruošti slidinėjimui, kad jaustumėt komfortą, pamirštumėt savo kūną ir mėgautumėtės procesu ir judėjimo palaima? Turbūt retas pagalvojote, kad čia jums geriausiu draugu gali tapti Vilniuje esanti laisvalaikio ir sporto drabužių bei inventoriaus parduotuvė DECATHLON. Šios parduotuvės slidinėjimo prekės ženklas “Wedze” buvo įkurtas 2006 metais. Jo filosofija – supažindinti vartotojus su žiemos sporto rūšimis, nepriklausomai nuo to, kokią iš jų pasirinktumėt ir kokios esate sportinės formos. „Wedze“ centrinė būstinė yra Prancūzijos Alpių Mont-Blanc slėnyje, kad būtų kuo arčiau slidinėjimo kurortų. Kontaktuodami su slidininkais ir snieglentininkais, dizaineriai, inžinieriai ir produktų vadovai ieško geriausių sprendimų.

Taigi, ko reikia, norint slidinėti? Šią kolekciją sudaro: slidės, lazdos, batai, akiniai, šalmas bei atitinkama apranga.

Slidės

Slides reikia rinktis pagal slidinėtojo lygį. Kaip ir visos DECATHLON prekės, slidės yra skirstomos į pradedančiųjų ir pažengusiųjų.

Yra slidės vaikams, vyrams ir moterims, pagal jų slidinėjimo lygį. Slidės skiriasi pagal manevringumą, įlinkį ir lankstumą. Pavyzdžiui, pradedančiojo slidės bus mažiau manevringos, mažiau įlenktos ir pakankamai minkštos tam, kad slidinėtojas neišvystytų didelio greičio ir jam būtų lengviau mokytis.

Lazdos

Lazdos gaminamos iš aliuminio arba anglies pluošto. Kuo didesnė dalis anglies pluošto, tuo jos lengvesnės – skirtos pažengusiems slidinėtojams. Aliuminio lazdos yra sunkesnės, todėl skirtos rečiau slidinėjantiems.

Batai

Batus reikėtų rinktis pagal kietumo koeficientą, kuris yra nuo 70 iki 110 balų. Pradedančiajam reikalingi patys minkščiausi, 70 balų, batai, nes jie mažiau manevringi. Parduotuvėje „Decathlon” parduodami vaikiški slidinėjimo batai, kurie „auga“ kartu su koja. Mygtuko paspaudimu, pripučiant ir išleidžiant orą, galima batą reguliuoti net keturiais dydžiais.

Taip pat „Decathlon” siūlo batus suaugusiems su pirštų šildymo funkcija. Tereikia USB laidu pasikrauti batus. Šildymo trukmė priklauso nuo režimo, silpniausiu režimu šilumą jausite 18 valandų.

Akiniai

Slidinėjimo akiniai yra neatsiejama slidinėtojo dalis, todėl „Decathlon” siūlo didelį jų pasirinkimą. Jie skirstomi į „gero“ ir „blogo“ oro, universalius, tinkančius bet kokiam orui su keičiamu lęšiu bei fotochrominius, kurie keičia spalvą pagal oro sąlygas. „Gero“ oro akiniai yra tamsinti, kad apsaugotų nuo UV spindulių ir saulės šviesos. „Blogo“ oro – skaidriu lęšiu, kad apsaugotų nuo sniego ir lietaus bei būtų geras matomumas.

Šalmai

Šalmai yra skirstomi į A ir B klasę, “Decathlon” siūlo abiejų klasių šalmus. A klasės šalmai dengia ausis, apsaugo viršugalvį, pakaušį bei galvos šonus. B klasės šalmai apsaugo viršugalvį ir pakaušį, bet neapsaugo ausų. Taip pat “Decathlone” galima įsigyti šalmą su antveidžiu, kuris yra patogesnis ir praktiškesnis nei paprastas šalmas, korekcinius akinius nešiojantiems žmonėms.

Rūbai

„Decathlon“ turi didelį slidinėjimo rūbų pasirinkimą. Slidinėtojo aprangą turi sudaryti trys sluoksniai: pirmasis – termo, išgarinantis prakaitą, antrasis – flisinis megztinis, gerai sulaikantis šilumą bei trečiasis – striukė ir kelnės, saugantys nuo kritulių ir vėjo.

Bagažas

„Decathlone“ rasite didelį slidinėjimo inventoriaus bagažo pasirinkimą.

Laikas pajausti žiemos malonumus

Jei dar nespėjote įsigyti slidinėjimui reikalingos įrangos ir drabužių, tai dabar kaip tik pats geriausias laikas apsipirkti. Perkant internetu, prekės atvyksta per 4-5 dienas, galimas pristatymas į parduotuvę arba į namus.

Rezervuotas prekes galima atsiimti „drive-in“ metodu arba užėjus į parduotuvę. Išsirinktas prekes suruošia per porą valandų. Rinkitės ir užsisakykite www.decathlon.lt

Paskubėkite, kol tokia nuostabi žiema kviečia judėti ant slidžių.

DALINTIS