Kalėdinė dovana – kelionė. Kokią kryptį rinktis?

Kalėdinė dovana – kelionė. Kokią kryptį rinktis?

Nors daugelis renkasi atostogauti vasarą ar rudenį, ne ką mažiau smagu išvykti į kelionę žiemą. Na, o jei ieškote kalėdinės dovanos ir finansai leidžia šiek tiek labiau paišlaidauti, kelionė – idealus sprendimas, kuris nustebins kiekvieną. Tačiau kokios kelionių kryptys populiariausios žiemos sezonu?

Kanarų salos

Kai Europa šąla žiemos šalčiuose, lietuviai mėgsta keliauti į Kanarų salas, kur šaltuoju sezonu laikosi maloni ~20 laipsnių temperatūra. Ypač svarbu, kad į šias salas galite nuskristi per maždaug 4 val., todėl jūsų neišvargins ilgas skrydis. Paskaičiuota, kad savaitės poilsis asmeniui čia kainuoja ~400 eurų.

Egiptas

Į šią šalį kasmet atvyksta apie 12 mln. turistų. Lietuviai Egipte savaitę gali praleisti už ~300 eurų. Žinoma, kainos priklauso nuo pasirenkamų viešbučių bei pramogų. Vieni čia renkasi atvykti dėl nuostabaus klimato, kiti – dėl Raudonosios jūros, treti – dėl patraukliausių „viskas įskaičiuota“ pasiūlymų.

Madeiros sala

Portugalijai priklausanti sala nustebins jus įspūdingais kraštovaizdžiais. Tačiau, būtina pabrėžti, kad čia labiausiai rekomenduoja vykti tiems asmenims, kurie mėgsta žygius pėsčiomis. Madeiroje savaitę galite praleisti už maždaug 600 eurų asmeniui.

Tailandas

Tai – tolimiausia ir brangiausia kryptis, kurią renkasi lietuviai žiemos sezonu. Vis dėlto, ji taip pat labai populiari. Tikriausiai dėl to, kad kai Europoje – gūdi žiema, Tailande – ~30 laipsnių temperatūros. Visgi, norintiems čia pasikaitinti saulėje, už savaitę teks susimokėti ~1000 eurų. Labiausiai rekomenduojama čia vykti sausio-kovo mėnesiais.

Kaimyninės šalys

Vis dėlto, puiki kelionė gali būti net į Lenkiją ar Latviją. Smagiausia tai, jog į šias šalis galite keliauti savaitgaliui ar vos keletui dienų, todėl nereikia specialiai planuotis atostogų darbe. Latvijoje, Jūrmala – populiariausia atostogų kryptis, o „Hotel Jūrmala SPA“ – vieta, kurioje bent kartą gyvenime būtina apsilankyti su antrąja puse ir ten romantiškai pasilepinti SPA malonumais. Na, o Lenkijoje, Varšuvoje, turbūt visiems teko girdėti apie viešbutį „InterContinental Warsaw“, kurio aukščiausiame aukšte esančiame baseine svajoja nusimaudyti visi.

DALINTIS