Pramogos pajūryje: ką verta išbandyti?

Pramogauti daugiau ar mažiau mėgsta kiekvienas. Tačiau kiekvienam reikia atrasti tinkamą būdą linksmai leisti laiką: vienam tai nuotykiai miške, kitam – galvosūkių ir mįslių sprendimas.

Nuotykių parkas „Miškas“
Nuotykių parkas „Miškas“, įsikūręs visai šalia Palangos, Žibininkų kaime. Čia galite pasilaipioti medžiuose įrengtomis trasomis. Parke dalyviai ras 5 trasas. Žemiausias takas vos 1 m aukščio, o aukščiausia ir ekstremaliausia trasa iškilusi net 15 m. Tad įspūdžių netrūks nei mažiausiems dalyviams, nei ekstremalių pojūčių gerbėjams. Čia atvykusieji pajus ir tai, ką reiškia laisvasis kritimas iš 20 m aukščio.

Vandens motociklo pramogos
Tai šėlstančios bangos, į kraują plūstantis adrenalinas ir akistata su savimi! Pramogautojams bus suteikta išskirtinė galimybė plaukti ekstremaliomis sąlygomis tarp Šventosios ir Latvijos pajūrių. Kai plevėsuojanti raudona vėliava visiems draus artintis prie vandens, atvykusiems bus suteikta visiška laisvė grumtis su bangomis.
Šėlstanti Baltijos jūra tikrai atima kvapą, tad aštrių pojūčių netrūks nei pradedančiajam, nei patyrusiam laivavedžiui.

SPA pramogos
Klaipėda SPA – tai galimybė pailsėti pajūryje bei pasilepinti įvairiais SPA centrų siūlomais masažais, vandens procedūromis. „Gradiali“ viešbutis net siūlo visos dienos SPA ritualus, tad tai galimybė visą dieną būti lepinamiems.
SPA procedūros Palangoje nustebins kiekvieną miesto svečią, mat čia Jūsų lauks patys įvairiausi ritualai: nuo masažų su gintarais, kurie energizuos Jūsų kūną, iki Kleopatros malonumų, kur kiekviena moteris pasijaus apsupta prabangos karaliene.

Pabėgimo kambarys
Pajūryje yra net keli pabėgimo kambariai. Visi jie įdomūs, unikalūs ir savaip žavingi, todėl su draugais ar šeima galite smagiai praleisti laiką spręsdami galvosūkius, mįsles. Įdomu ir tai, kad dalis pabėgimo kambarių spręsti užduotis siūlo nuotoliniu būdu, todėl nenorintiems išeiti iš viešbučio kambario, tai galimybė jaukiai pramogauti.

geradovana.lt

DALINTIS