Laukinis trail Kauno marių regioniniame parke!

Kas? – Laukinis trail – Kauno marios.
Kada? – 2016 04 17.
Kur? – nuo Grabučiškių poilsiavietės Kauno marių pakrantėmis, šlaitais, takais ir net per Rumšiškių liaudies buities muziejų.
Kiek? 4, 5 km, 12 km, 23 km.laukinis_trail kaunas

Pirmas trail bėgimas Kauno marių regioniniame parke unikalios gamtos apsuptyje.
Bėgikų laukia siauri ir vingiuoti miško takeliai šalia Kauno marių skardžių; laukiniai, daugybės mažų upelių išvagoti šlaitai; takai virš įspūdingų atodangų, smėlėti marių krantai, bei platūs miško takai. laukinis trail kaunas
Šis bėgimas bus išskirtinis savo panoramomis, kurios nėra įprastos trail bėgimuose Lietuvoje! Trail dažniausiai bėgamas miške, kur nėra atvirų erdvių ir toli matomų plotų. Šį kartą bus kitaip – trasos ves palei Kauno marių įspūdingus krantus, kurie ne tik džiugina pasakiškomis panoramomis, bet ir yra kalvoti . Kaip jau tampa įprasta Laukinių trail bėgimų metu mes sujungsime gražiausius ir labiausiai išpuoselėtus parkų takus su labiausiai laukiniais ir pamirštais  miškų šlaitų takais. Ir, žinoma, bus sukilimo!
Unikalus bėgimas ilgiausioje trasoje sujungs stebinančiai gražius laukinės gamtos kampelius ir Rumšiškių liaudies buities muziejų. Rumšiškių muziejus yra vienas didžiausių (195 ha) ir daugiausiai eksponatų (91 420) turintis etnografijos muziejus Europoje po atviru dangumi.
Pažadame – bus momentų, kai pasijusite kaip kalnuose, nes turbūt nedažnai tenka bėgioti takeliais, einančiais šalia 10 ar 5 metrų aukščio skardžio?
Reljefas bus banguotas, sukilimo bus, laukia keletas stačių  ir techniškai sudėtingų nusileidimų ir pakilimų. Trasose bus įvairi ir skirtinga danga – nuo plačių miško ir parko takų iki siaurų ir vingiuotų miško takelių, bekelės elementų ir netgi šiek tiek plento.
Taigi, bus visko, bet bus smagu! Kviečiame!

Daugiau informacijos bei registracija – http://laukinistrail.weebly.com/

Šis bėgimas yra įtrauktas į Lietuvos trail taurės įskaitą.

keliones_pramogos

DALINTIS