KĄ VEIKTI ŽIEMĄ? AKTYVAUS IR PASYVAUS POILSIO IDĖJOS BIRŠTONE

Pilkas dangus, saulės trūkumas ir vis vėstantys orai – Lietuvos realybė, su kuria tenka susidraugauti kasmet. Žinoma, galima nuo žiemos slėptis šiltuose namuose ir leisti laisvalaikį ant sofos. Tačiau galima mesti sau iššūkį ir atrasti smagių pramogų toliau nuo namų net ir šaltuoju metų laiku.

Vienas geriausių pasirinkimų norintiems turiningai praleisti laisvalaikį bet kuriuo metų laiku – Birštonas. SPA procedūros, nuostabi gamta, Birštono sanatorijos, puikūs restoranai, vaikų žaidimų aikštelės – tai tik dalis priežasčių, kodėl čia mėgsta atvykti ir poros, ir šeimos, ir pavieniai keliautojai.

AKTYVUS LAISVALAIKIS SU ŠEIMA

Birštonas puikiai tinka šeimoms su vaikais. Pakeisti aplinką smagu ne tik tėvams, bet ir bet kokio amžiaus vaikams.

  • Pasivaikščioti pušynu ir parkais, tyrinėti į žiemos miegą panirusią gamtą, dairytis gyvūnų pėdsakų sniege gali būti malonus būdas stiprinti tarpusavio ryšį ar netikėtai įdomi edukacinė veikla.
  • Net ir šaltuoju metų laiku vaikus sudomins Birštone esančios žaidimų aikštelės ir lauko treniruokliai.
  • Jei pasiseks sulaukti sniego, nepamirškite pasiimti rogių ar kito sniego inventoriaus čiuožti nuo kalniukų.
  • Užkopę į Vytauto kalną pasigrožėsite nuostabia Birštono miestelio ir Nemuno vingio panorama. Gera mintis pasiimti termosą arbatos ir taip pratęsti smagią akimirką.
  • Pasivaikščiojus gamtoje bus gera panirti į šiltą baseino vandenį. Vandens pramogos „Vytautas Mineral Spa“ baseinų ir pirčių erdvėje tinka ir šeimoms turinčioms mažų vaikų. Čia esantis baseinas su fontanėliais tinkamas mažyliams ir vaikams iki 7 metų.

RAMUS PABĖGIMAS POROMS

Kokybiškas laikas dviese svarbus kiekvienai savo santykius puoselėti norinčiai porai. Bent kelios dienos nedalomo dėmesio vienas kitam gali padėti susigrąžinti artumą, ramiai pasišnekučiuoti, aptarti rūpimus klausimus ar ateities planus, pasimėgauti vienas kito draugija.

Lėti pasivaikščiojimai Nemuno pakrante, atpalaiduojanti ramybė uždarame mineralinio vandens garinimo paviljone „Birutės vila“, sveikatinantys „jūros oro“ gurkšniai mineralinio vandens garinimo statinyje „Druskupis“ suteiks malonaus krūvio kūnui ir leis pailsėti protui.

Pasidžiaugus judėjimo teikiama nauda, bus gera užsukti skaniai pavalgyti. Nuo prabangių ir gurmaniškų iki sočių tradicinių patiekalų – Birštone nudžiugins gausus restoranų ir kavinių pasirinkimas, o kainos bus priimtinos kiekvieno kišenei.

Beje, verta iš anksto pasidomėti ir Birštono kultūrine programa. Birštono turizmo informacijos centre ar internete galite rasti informacijos apie suplanuotus renginius: koncertus, parodas, spektaklius ar kūrybinius vakarus.

Mėgstantiems apie lankomus objektus sužinoti daugiau patiks pažintinė ekskursija po miestą su gidu. Ištisus metus miesto svečius džiugina ekskursijos elektromobiliu po kurortą ar iki Birštono apžvalgos bokšto. Pasivažinėti ir taip apžvelgti miestą ypač smagu šventiniu laikotarpiu, kai Birštoną papuošiamas kalėdinėmis dekoracijomis, o elektroautomobilis – jaukiomis girliandomis.

LAIKAS TIK SAU

Klaidinga manyti, kad vieni keliauja tik tie, kurie neturi su kuo. Kelionės vienumoje ypač naudingos visiems, o ypač mažų vaikų turinčioms mamoms. SPA poilsis Birštone, tyla, gamtos ir tiesiog geras nakties miegas padės atgauti jėgas ir namo sugrįžti su nauja energija.

Ar yra veiklų, kurios džiugina širdį, tačiau sunku rasti joms laiko namuose? Maisto ruoša, pastangos palaikyti tvarką, nuolatiniai vaikų klausimai ir kiti buities rūpesčiai dažna priežastis, kodėl liaunamės užsiimti kūrybine veikla ar skaityti.

Savaitgalio išvyka vienumoje gali būti puiki proga susigrąžinti ryšį su savimi ir prisiminti tai, kas padeda papildyti vidinius resursus. Ramus laikas su knyga, rašymo terapija, mezgimas, siuvinėjimas ar piešimas – tinka viskas, kas leidžia pasireikšti vidiniam vaikui ir pasimėgauti procesu.

DALINTIS