Egzotinės kelionės: kai svajonė tapo realybe

Vos tik pagalvojus apie kelionę į neregėtus kraštus, mintyse iškyla atogrąžų reginys: laukinė gamta, subtili architektūra ir nepaprastai lėtas gyvenimo ritmas. Egzotinės kelionės – tai neįtikėtina patirtis, kuri gyvenimą apverčia 360 laipsnių kampu.

Kurią kryptį pasirinkti?

Azija pasaulyje garsėja kerinčio grožio paplūdimiais, vešliomis džiunglėmis, didingomis šventyklomis ir šurmuliuojančiais turgumis. Pietų Azija yra tankiausiai apgyvendinta ir viena egzotiškiausių vietovių pasaulyje. Iš jos atsiveria keliai į Šri Lanką, Indiją, Nepalą ir keliautojų pamėgtas salas. 

Per visą Indijos vandenyną, į pietvakarius nusidriekę stulbinančiu grožiu išsiskiria 26 atolai. Tai nuostabieji Maldyvai – vieta, kur žydras vanduo, įspūdinga gamta ir malonūs orai džiugina ištisus metus. Gražiausi paplūdimiai, aukščiausios klasės viešbučiai ir baseinai suteikia atpalaiduojančias atostogas, o salose laukia unikali kultūrinė patirtis.

Pietryčių Azija yra viena moderniausių kelionių krypčių, siūlanti atostogas itin gera kaina. Iš jos atsiveria keliai į Kambodžą, Indoneziją, Malaiziją, Singapūrą ir Tailandą. Įspūdingais peizažais, nuostabiais saulėlydžiais ir šilta žydra jūra pasitinka egzotiškasis Tailandas. Nesvarbu, žavi veržlus naktinis gyvenimas su vakarėliais paplūdimiuose, o gal romantiškos atostogos porai, – šioje vietoje kiekvienas regi pasaulį kitomis spalvomis. 

Indonezijos perlas – Balio sala – vilioja mistiniu žavesiu. Smilkaluose skendinčios senovinės šventyklos, ryžių padeliai, švytintys vakaro žaroje. Visa tai persipina su kukliu ir draugišku vietinių būdu. Seniausias kurortas Sanuras puikiai tinka ramioms kelionėms su šeima, o vešlių kalvų apsuptyje įsikūręs Ubudas – tai pats Balio salos centras. Čia traukia kiekvienas, ieškantis įkvėpimo, harmonijos ir poilsio nuo kasdienybės.Jei atostogoms trūksta karščiu alsuojančio temperamento, būtina apsilankyti Lotynų Amerikoje. Laukiniai paplūdimiai, aštriausi pasaulyje valgiai ir savitai žavi kultūra – visa tai dovanoja žavingoji Meksika. Nuo pasiplaukiojimų su delfinais jūroje, nardymo skaidriuose vandenyse iki išskirtinių pramogų – poilsis šioje šalyje kainuoja pigiau nei bet kur pasaulyje.

Ką žinoti keliautojams?

Keliaujantiems savarankiškai, svarbu pasirūpinti vizomis, draudimu, apgyvendinimu, pramokti vieną kitą žodį vietos kalbą arba susirasti gidą. Pamirškite kelionių vargus ir planavimą – kelionių pasiūlymų gera kaina rasite svetainėje Beta.lt. Skrydžiai, viešbučiai ir baseinai – tai kelionių organizatorių rūpestis. Tad lieka tik susikrauti lagaminą ir leistis į išsvajotų atostogų kryptį.

Užsakymo Nr.25

DALINTIS