Laiškai iš Gaiviojo Rytmečio šalies arba „Momentinio horoskopo” proveržis

Mūsų mielas “Kelionių ir pramogų” bendradarbis, vienuolis Bo Haeng atnaujina laiškus iš tolimosios Korėjos ir Jūsų dėmesiui pirmosios Bo įžvalgos (tiksliau prognozės) šiais Naujaisiais 2009m.bo-haeng.JPG

Trupinukai nuo Dievo stalo
Sausio 26 d. startuoja Naujieji Metai pagal mėnulio kalendorių. Šiuos Naujus Metus švenčiame ir mes Korėjoje. Tai šeimos šventė ir tik antrą ar trečią dieną žmonės eina į šventyklas, aukoja ir melžiasi, kad metai būtu sėkmingi. Šiuo metu pasaulyje yra labai populiarūs visokie horoskopai, ateities pranašavimai, spėlionės ir t.t. Na juk reikia kažkuo tikėti, kas mūsų laukia ir panašiai. Na nieko naujo Jums nepasakysiu, visi kurie skaitome šį straipsnį, ir tas kas rašo jį – mirsime. Mūsų nebebus. Bet tai nėra svarbu, ar ne? Svarbu, kas mūsų laukia šiame gyvenime, kaip jį gyventi ir nugyventi ir pan. Aišku vienuoliai, ir šiaip žmonės, kurie praktikuoja dvasinius dalykus, sėdi ilgus metus meditacijose, gali tik išvydę žmogų pasakyti kas jo laukia, kiek sykių dar jam teks gimti, ir kitas panašaus pobūdžio spėliones priklausomai nuo religijos. Bet vienuolis negali to sakyti. Negali kištis į kito žmogaus gyvenimą, jį prognozuodamas, atimdamas teisę pačiam priimti sprendimus.korejos-kalnuose-kur-bo-haeng-studijuoja.jpg Kiekvienas turime likimą. Būtent jį ir siekiame sužinoti. Tačiau likimą galima keisti. Jei kas nors laukia tavęs blogo gali pakeisti tai, ar ištikus blogiui žinoti ką daryti. Tai tam tikras suvokimas savo likimo, ir kaip sakoma „pastovus žiūrėjimas tikrovei į akis”. Tai nepriklauso nei nuo planetų išsidėstymo, nei nuo to, kokią dieną gimei. Pats pirminis žmogaus gimimas yra jau paslaptis, nepriklausoma nei nuo erdves, nei nuo laiko, taip kaip gali fiksuoti kažką, jei jau tas praėjo… Visi tie horoskopai šiandienai, tik trupinukai nuo Dievo stalo. Ne tam žmogus gyvena, kad susidaręs horoskopą juo aklai vadovautųsi. Tad pirma, kas žmogaus laukia kiekvienais metais, tai sprendimo priėmimas. Tai priklauso nuo to kaip pasitiki savimi. Būtent savimi.

Tik Daryk!
Yra trys vagių rūšys. Pirma, tai kuomet vagis pavagia tavo turtą, antra, kuomet priešas užgrobia šalį, ir pasiima viską ką tik nori, ir „šventas žmogus”, kuris pasiima tavo protą. Tad tikėki tik savimi. Čia nekalbu apie tikėjimą, aš kalbu apie pasitikėjimą. Kodėl negalime priimti teisingo sprendimo, kodėl neužtenka tam ryžto, valios, pasitikėjimo… Kame šaknys? Šiuo metu Lietuvoje tenka priimti sprendimus žmonėms kurie jau yra subrendę, na virš 35 metų ir daugiau. Ir tiems žmonėms sunku į tai tinkamai reaguoti, juos slegia praeitis, klaidos kurios neleidžia užmigti. Pastovi abejonė, kuri neleidžia būti savimi. Na geriausiu atveju…. pasroviui pasileisti. Tad užmirški tą praeitį, kuri nesuteikia ryžto Tau veikti jau Šiandien. Manai esąs Nevykėlis..? Čia didelė problema.vienuoliai-kasdien-lavinasi.jpg Skubu pareikšti, kad tokių žmonių nėra išvis. Yra tik „nevykėliai”, kurie naudoja tą žodį apibūdindami kitus. Netikėk tuo. Tai tik išbandymas Tau. Įgauk energijos sportuodamas, treniruodamasis, lavindamas save, pasirinkdamas teisingus draugus, pažindamas įvairias praktikas, kurios suteikia Tau energijos kasdienai. Ir tik Daryk. Netikrindamas savęs. Ir ne tik pavyzdžiui, vasario 22 ar 26 Tau laimingos dienos. Tai nuolat daryki, kiekvieną mielą akimirką, nestokodamas ryžto ir Tikėjimo. Gimei ne savo noru, tad būk mielas nepurkštauki ir išnaudoki kiekvieną minutę tam. Juk niekas nežino, kas yra iš tikrųjų. Tai ar to pakanka, kad netikrintum savęs? Tik pirmyn! Tai mano pirmasis palinkėjimas. „Momentinis horoskopas” . Tu Tai Gali!!!

Nelaimės ir laimės
Pavyzdžiui, sausio 21 d. neiki į darbą, o štai vasario 15 d. Mergeles ženklo žmonėms patariame paskambinti „senai meile”. Jai aš tai parašyčiau, tai maždaug 60% skaitytojų panašiai ir pasielgtų. Dėl darbo tai dar neaišku, o dėl senos „meilės” kodėl gi ne….? Tai štai kaip aš galiu Jus valdyti. Tai tik dvi datos, o galiu prirašyti 100, ir kiekvienam. O kur dar asmeniniai horoskopai…korejos-kalnuose-kur-bo-haeng-studijuoja.jpg Tik spėk suktis…Nurodau savo sąskaitą banke… Taip gali pragyventi. Ir dar kaip. Ypač jei esi toks paslaptingas „budistų vienuolis”. Dešimt metų praktikos šventame P.Korėjos Kerjong kalne…. Oooooo!! Oi kaip netikėta!! Jai ir yra kokia tiesa, tai ji visuomet Jums prieš nosį, laimė ir nelaimė, tai kaip dešinė ir kairė ranka. Negali išvengti to, kas atsitinka su Tavimi, ir negali būti tikras, kad „Viskas bus gerai”. Draugui gimė dukrelė – laimė! O po kelių valandų sužinai, kad pažįstamo sūnus žuvo avarijoje, nelaimė! Tik spėk suvažinėti nuo vieno baliaus į kitą. Maistas gal tas pats, tik priežastis skirtinga. Tad gimimas ir mirtis nėra skirtingi…. Tai tik laiko klausimas. Saulė šildo, Žemė sukasi. Gimstame ir mirštame. Tai taip natūralu, kol nepaliečia mūsų tiesiogiai.

Dalinkis viskuo
Visi žino posakį „susikurki sau laimę, „šią akimirką!” Kuomet geros nuotaikos ir susikuri, kai jos nėra, tai ir priklausai nuo to, ką gyvenimas pasiūlo. Tai kaip išbūti kiek įmanoma neįsitėškiant į bėdų ir nelaimių užtvarą, kaip supuvusiam pomidorui į sieną. Tik viena išeitis. Ir dauguma žmonių, kurie jau pakankamai iškentėjo, tai suranda. Ypač tai aktualu šiandienai. Gali turėti storą skūrą, storas namo sienas, sąskaitą banke, dvi pilietybes, namus skirtingose šalyse… Vis tiek tai tavęs neišgelbės.kimchi.jpg Tik viena išeitis – atsigręžk į svetimo nelaimę, dalinkis savo džiaugsmu taip, kad jis netaptų pasigyrimu, o taptų kaip galiu Tau padėti… Yra įvairių būdų ir tam. Aišku čia reikia išminties, bet kitos išeities nėra. Tai kaip mažam vaikui suskausta pirštą, nes kažkur nusidegino, ir jis verkia. Bet kuomet, priėjęs prie jo vartaisi iš skausmo užsiėmęs pilvą, jis užmirš savo skausmą ir kažką darys natūraliai, kad pagelbėtų. Vaikiškai, bet nuoširdžiai. Tai taip primityvu, bet kaip veiksminga. Ypač dabar, kai tiems kuriems sunku, auga ne dešimtimis, o šimtais. Ir labai greitai. Atsigręžki į juos, dalinkis savo vargais, džiaugsmais, suprask kitą, atjausk, nesigirki… Na, tai ne lietuviška, bet ar yra kita išeitis…? Kuris horoskopas, vietoj to, kad tą dieną neiki į darbą, nes bus blogai, parašys – šiandien paaukoki tam tikrą sumą kitiems, nes tik tokiu būdu atitolinsi savo nelaimę, o jei ji ir užgrius, gal kas nors pagelbės Tau….

Meilė – Tyra širdis ir Atjauta
Tad pabaigai apie Meilę. Kaip mes ją suvokiame? Susipažinti, romantinė kelionė, netektys, pykčiai šeimoje. Neieškok meilužės, nes tai netinkamas metas arba ieškok, nes tai tinkamas metas ir pan. Mes sakome, kuomet pravėrei burną sakydamas Meilė, arba rašydamas, kaip ir aš šiuo metu, kad ir kokia tai būtų Meilė, ar pirmapradė, ar dieviška, ar Meilė tėvams, vaikams, ar prostitutei, tai spekuliacija. Atsargiai su tais, kurie naudoja dažnai tą žodį. Pirmapradė Meilė, o kaip su pirmaprade Neapykanta? Nereikia jos tarti, reikia suvokti, kad be jos nėra nieko, tai jausmas, kurio parašyti neįmanoma, nes tai nėra aprašoma. ziema-korejoje.jpgJis natūralus kaip saulės šviesa. Šio posakio klaida ta, kad aš jau parašiau. Bet rašymo ligą, gydau tais pačiais vaistais…. Tai saulės šviesa, kuri sklinda, ir ne jos kaltė, kad lyja ir debesys užgožia ją. Neužmirškite tai. Ir lai niekas jos neužgožia. Negali džiaugtis tuo, kad tavo vaikas liko gyvas autobuso katastrofoje, o kiti žuvo. Na yra tas džiaugsmas toks. Yra. Jo nesakai, verki su kitais tėvais, daliniesi tuo skausmu, bet viduje… Net gėdiniesi to, na kaip čia taip? Iš kur visa tai. Tai didžiausias Meilės priešas – abejingumas. Abejingumas įvairiausiais pavidalais, ko išdavoje ateina „Man jau vis vien!!”. Čia Meilės priešas, čia tas didelis debesis. Ne neapykanta, o abejingumas, kuris kaip ne keista dažnai pasireiškia aklu nuolankumu. Tik AUKA. Aukojimas kitiems tyra širdimi, niekam nesakant, kad aukoji, niekam neskelbiant savo pavardės.
Aš daviau labdarai 200 dolerių….Koncertas paaukojo 500 litų vaikams. Aišku, tai nerašo, nes sumos ir rėkimas apie idėją būna labai skirtingi…. Tad su Naujais Metais Brangieji ir lai Jaučio simbolis neužgožia Jums aiškiai išvysti tą eilutę.

Laukite tęsinio.

Su Meile,
Bo Haeng specialiai „Kelionėms ir pramogoms” iš Gaiviojo Rytmečio šalies

Kalba Bo Haeng unikali, originali ir netaisyta. (red. past.)

DALINTIS