Ką veikti rudens savaitgaliais?

Ruduo jau gerokai įsibėgėjo: medžių labai geltonuoja, ima kristi, orai vėsta, vis dažniau lyja. Tad ką veikti rudens vakarais ar savaitgaliais?

Atotrūkis nuo miesto šurmulio
Jei neturite kaimo ar sodybos, puiki išeitis pabėgti iš namų – nameliai prie ežero. Tai būdas pasimėgauti rudens vakarais ar savaitgaliu kitokioje aplinkoje. Tokius namelius siūlo „Karpynė“, „Pine place“, „Pas Drambliuką“, „Nakcižibis“, „Pirtelė dviem“, „Oro Dubingiai“ bei „Kalniaus sodyba“. Tad pasirinkimas tikrai platus.
Na, o ką veikti atvykus? Žaiskite stalo žaidimus, skaitykite knygas, mėgaukitės gamta, žvejokite, kol neužšalo ežeras – plaukiokite valtele. Veiklos tikrai pavyks rasti!

Origamis
Origamis – tai popieriaus lankstymo būdas, kai nenaudojamos žirklės ir klijai. Šios technikos atsiradimas siejamas su popieriaus išradimu, kurio autorius buvo kinas Cai Lunas. Šiuolaikiniai tyrimai rodo, kad popierius buvo išrastas anksčiau, tačiau C. Lunas pirmasis pristatė popieriaus lapo sąvoką apie 105 metus.
Japonijos popieriaus gamintojai su laiku dar labiau pagerino popieriaus kokybę, todėl ji tapo tinkama lankstyti. Nėra išlikę jokių rimtų pirmųjų origamio įrodymų – tik 1680 m. trumpame poeto ir romanisto Iharos Saikaku eilėraštyje minimas drugelio formos origamis.
Taigi, ką veikti vėsų rudens vakarą? Lankstyti origamį!

Tapyba
Net ir nemokantys piešti bei tapyti, tą gali daryti savarankiškai, savo namuose, savo malonumui. Galbūt bandysite atkartoti pro langą matomą rudeninių spalvų žaismą, galbūt piešite iš atminties, o galbūt – nieko konkretaus! Visa tai – terapija, kuri ypač palengvins įveikti nuobodumą.

Kursai
Išmokti kažko naujo – niekada ne per vėlu, todėl įsigyti kursus, kuriuos galėsite lankyti rudens vakarais ar savaitgaliais – puikus sprendimas. Tai gali būti kulinarijos, makiažo, tapybos, keramikos, žvakių gamybos pamokos… Taip pat nepamirškite, kad kursai gali vykti ir nuotoliniu būdu, todėl nė neišėję iš namų įgysite naujų įgūdžių!

Vandens pramogos
Taip, vandens pramogas gryname ore, tikriausiai, jau galima pamiršti. Na, išskyrus tuos asmenis, kurie įpratę maudytis net ir gūdžią žiemą. Vis dėlto, kitus kviečiame apsilankyti Lietuvos vandens parkuose, SPA centruose, kur galima mėgautis pirtimis ir kitomis maloniomis pramogomis.

geradovana.lt

DALINTIS