Fotografijų konkursas “Atostogos Lenkijoje”

Atostogos Lenkijoje? Taip, tai puikus sumanymas! Lenkijos institutas Vilniuje, bendradarbiaudamas su bendradarbiaudamas su Varmijos Mozūrų vaivadijos savivaldybe, skelbia fotografijų konkursą „Atostogos Lenkijoje“.

 Kada nors atostogavote Lenkijoje? O gal važiavote apsipirkti į kaimyninę šalį? Keliavote į Pietų ar Vakarų Europą ir kirtote Lenkiją? O gal dar tik planuojate kelionę į šalį prie Vyslos upės? Yra daugybė įdomių vietų Lenkijoje savaitgalio ar vasaros kelionei – vaizdinga Baltijos jūros pakrantė, didingi kalnai, gyvybe kunkuliuojantys miestai, puikūs muzikos, kino ar teatro festivaliai. Ir visa tai pasiekiama ranka. Patogus susisiekimas automobiliu, autobusu ar lėktuvu, puikus viešbučių pasirinkimas ir vis dar patrauklios kainos kviečia patirti nepamirštamas atostogas Lenkijoje. 

Lenkijos institutas Vilniuje, tęsdamas jau daug metų vykdomą Lenkijos kaip turistams patrauklios šalies sklaidos politiką, kviečia dalyvauti fotografijų konkurse. Atsiųskite savo Lenkijoje darytą nuotrauką, kurioje matyti įspūdinga gamta, istoriniai paminklai, įdomios vietovės, linksmos akimirkos. Iš visų atsiųstų nuotraukų žiuri komisija išrinks įdomiausią nuotrauką, kurios autorius bus apdovanotas pagrindiniu GrandPrix prizu: kelione į Krokuvą. Papildomai, 2022 m. rugpjūčio 29 d. – rugsėjo 7 d. vyks internetinis „Facebook“ vartotojų balsavimas. Trijų smagiausių nuotraukų, kurios surinks daugiausia patiktukų („Like“), autoriai bus apdovanoti daiktiniais prizais. 

Konkursas vyksta nuo 2022 m. birželio 2 d. iki rugpjūčio 28 d. Konkurso dalyviai privalo atsiųsti konkurso elektroninio pašto adresu: konkursas@instytutpolski.pl vieną Lenkijoje darytą nuotrauką su aprašymu, kuriame nurodyta fotografijos atlikimo vieta (miestas), objekto pavadinimas, autoriaus vardas, pavardė ir Facebook vartotojo pavadinimas (jei asmuo turi savo paskyrą).

2022 m. rugpjūčio 29 d. visos konkurse dalyvaujančios fotografijos bus paskelbtos Lenkijos instituto Vilniuje Facebook paskyroje, specialiai konkursui skirtame albume „Wakacje w Polsce“ / „Atostogos Lenkijoje 2022“. 2022 m. rugpjūčio 29 d. – rugsėjo 7 d. vyks internetinis Facebook vartotojų balsavimas. Laimėtojai bus paskelbti 2022 m. rugsėjo 8 d.

Lenkijos kraštovaizdžio įvairovė nepalieka abejingo net išrankiausio keliautojo, „jau viską mačiusio” internete. Į dangų besistiebiančios Tatrų viršūnės, užburiantys Bieščadai ir paslaptingi Karkonošai siūlo tyro kalnų oro gurkšnį ir kvapą gniaužiančius vaizdus, kurie įamžinti nuotraukose be abejonės sukels patiktukų laviną socialiniuose tinkluose. Lenkija – tai šalis, į kurią verta atvykti, viską išvysti savo akimis ir, žinoma, dalyvauti konkurse.

Konkurso nuostatai skelbiami puslapyje https://instytutpolski.pl/vilnius/atostogos-lenkijoje/ ir Lenkijos instituto Facebook paskyros albume „Wakacje w Polsce” / „Atostogos Lenkijoje 2022”.

Konkurso organizatorius – Lenkijos institutas Vilniuje. Projektas vykdomas bendradarbiaujant su Varmijos Mozūrų vaivadijos savivaldybe. Konkurso žiniasklaidos partneriai: „15min.lt“, žurnalai “Keliauk” ir „Kelionės ir pramogos“, Lenkijos televizija „TVP Wilno“, radijas „Znad Wilii“, portalai „ZW.lt“ ir „Wilnoteka.lt“.

DALINTIS