Prenumerata

Prenumeruok ir gauk dovanų!

Žurnalas „Kelionės ir pramogos“ – vienintelis išskirtinio turinio, beveik be jokios reklamos pažintinis gyvenimo būdo žurnalas apie Lietuvą, lietuvius ir pasaulį. Smagios laisvalaiko idėjos, pažintis su šalimis ir kultūromis iš pačių lietuvių lūpų – žurnale „Kelionės ir pramogos“, kuris gyvuoja jau 22 metus.

Įkvepianti Lietuva, išskirtinės, neatrastos vietos ir pramogos, marga pasaulio paletė ir lietuvių pėdsakai joje – leidiniuose „Kelionės ir pramogos“

Prenumeruokite žurnalą metams ir padovanokite prenumeratą draugams bei pažįstamiems, suteikdami gyvenimo džiaugsmo ir įvairovės sau ir bičiuliams.

Dovanų kuponą atsiųskite ČIA

Visi, kurie užsiprenumeruos žurnalą metams Lietuvos pašto skyriuose (internetu www.prenumeruok.lt) arba padovanos metinę prenumeratą, metų pradžioje gaus dovanų Virginijos Pupeikytės Dzumerovos knygą „Prisijaukinti Bulgariją“. Tai knyga apie šią šalį, jos įdomiausias, vietas, su naudingais patarimais keliautojui.

Kodėl rinktis žurnalą „Kelionės ir pramogos“?
Todėl, kad jis patogus skaityti bet kur, susiraičius lovoje ar įsimetus į rankinę kelionėje.
Leidiniuose – patikrinta keliautojų informacija apie Lietuvą ir pasaulį, apie dar neatrastus Lietuvos kampelius, besikeičiančią šalį ir jos kūrybingus, įkvepiančius ir uždegančius žmones.
2019 metais žurnalas išeis 4 kartus per metus – kas ketvirtį. Prenumeratorius pasieks ir 4 specializuoti leidiniai. Taigi, iš viso – 4 žurnalai ir 4 specializuoti leidiniai per metus!
Žurnalo prenumeratos kaina metams ta pati – 21,98 Eur.
UŽSIPRENUMERUOTI galima Lietuvos pašte (www.prenumeruok.lt).
Visi, kurie užsiprenumeruos žurnalą metams Lietuvos pašto skyriuose arba padovanos metinę prenumeratą, metų pradžioje dovanų gaus Virginijos Pupeikytės Dzumerovos knygą „Prisijaukinti Bulgariją“. Tai knyga apie šią šalį, jos įdomiausias vietas, su naudingais patarimais keliautojui.

Prenumerati galima ir žurnalo redakcijoje internetu sumokėjus į mūsų sąskaitą
VšĮ Fortus vita
Pupojų sodų 4-oji 18, 10237 Vilnius, Įmonės kodas 302439301.
Atsiskaitomoji sąskaita LT82 7044 0600 0720 8147.
Mokėjimo paskirtyje nurodyti prenumeratoriaus adresą
Prenumeruoti galima ir www.prenumerata.lt, tačiau arčiausia Jūsų yra Lietuvos paštas (www.prenumeruok.lt), kuris ir pristato prenumeruojamus leidinius.
Prenumeruoti tikrai pigiau, nei pirkti, ypač specializuotus leidinius.