Prenumerata

Prenumeruokite žurnalą 2017 metams ir jis atkeliaus tiesiai pas Jus!

„Kelionės ir pramogos” – vienintelis kelionių žurnalas Lietuvoje, leidžiamas jau 19 metų. Jį bet kada galima užsiprenumeruoti redakcijoje (www.kelionesirpramogos.lt), „Lietuvos pašto”skyriuose (www.post.lt internetu), bei www.prenumerata.lt tinklalapyje.
2017 metais išeis 8 specializuoti leidiniai keliautojams. Keturi pirmą pusmetį ir 4-antrą pusmetį. 2016 metais prenumeratorius nudžiuginome dviem leidiniais: „Labas, Slovėnija“ ir „Tailandas“, o netrukus visi prenumeratoriai gaus leidinuką apie Makaronezijos salas (Kanarai, Azorai, Capo Verde ir Madeira). Kitiems metams ruošiame naujų, įdomių ir naudingų specializuotų leidinių apie Lietuvą ir kitas šalis.

Ačiū, kad esate kartu, prenumeruojate ir perkate..

Prenumeratos kaina metams lieka ta pati: 75,90 Lt/ 21,98 EUR.

Žurnalą leidžia VšĮ FORTUS VITA. Įmonės kodas 302439305. PVM mokėtojo kodas LT100004919013. AB SEB bankas. Atsiskaitomoji sąskaita LT82 7044 0600 0720 8147. Skiltyje ,,Mokėjimo paskirtis” nurodykite prenumeratos gavėjo adresą.

Pasinaudokite elektronine bankininkyste. Prisijunkite prie savo banko ir sumokėkite

„Swedbank“ interneto bankas
SEB bankas
DNB bankas
Danske bank
Šiaulių bankas
Medicinos bankas

Mokėjimo paskirtyje nepamirškite nurodyti savo adreso.
Mes dirbame tam, kad drauge su jumis atrastume, pažintume, išgyventume keliavimo džiaugsmą. Būkime drauge. Kviečiame dalintis savo įspūdžiais, kelionių patirtimi, įdomiausiomis fotografijomis. Dalinkimės ir aptirsime dar daugiau džiaugsmo, bei gausime įkvėpimo tolimesniam pasaulio pažinimui. Kodėl mes keliaujame? Ką duoda mums kelionės? Šiuos ir kitus klausimus aptarsime ir kitų metų leidiniuose.

Žurnalo ,,Kelionės ir pramogos” prenumerata yra puiki dovana, draugui giminei ar bendradarbiui. Pradžiuginkite ir suteikite pažinimo džiaugsmo savo artimiesiems.

Jūs, mieli mūsų prenumeratoriai ir skaitytojai, esate mūsų įkvėpimo šaltinis. Ačiū, kad esate drauge!


Parsiųsk dovanų čekį.