Prenumerata

Prenumeruoti tikrai pigiau, nei pirkti, ypač specializuotus leidinius!

Žurnalas „Kelionės ir pramogos“ – vienintelis išskirtinio turinio, beveik be jokios reklamos pažintinis gyvenimo būdo žurnalas apie Lietuvą, lietuvius ir pasaulį. Smagios laisvalaiko akimirkos, gyvenimo ir laisvalaikio idėjos, pažintis su šalimis ir kultūromis iš pačių lietuvių patirties – žurnale „Kelionės ir pramogos“, kuris pradėjo 21 savo gyvavimo metus.

Išskirtinė, įkvepianti Šimtmečio Lietuva, kurią atrasite tik leidiniuose „Kelionės ir pramogos“. Marga pasaulio paletė ir lietuvių pėdsakai joje – leidiniuose „Kelionės ir pramogos“

Prenumeruokite žurnalą metams ir padovanokite prenumeratą draugams bei pažįstamiems, suteikdami gyvenimo džiaugsmo ir įvairovės šiame neramiame pasaulyje sau ir bičiuliams..

Dovanų kuponą atsiųskite ČIA

Kodėl rinktis žurnalą „Kelionės ir pramogos“?
Todėl, kad jis patogus skaityti bet kur, susiraičius lovoje ar įsimetus į rankinę kelionėje..
Leidiniuose – informacija apie Lietuvą ir pasaulį, apie dar neatrastus Lietuvos kampelius, besikeičiančią šalį, švenčiančią savo nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį, ir jos kūrybingus žmones, įkvepiančius ir uždegančius ne tik lietuvius.
Smagios keliavimo patirtys, kurios įrodo, kad viskas yra įmanoma, jei tu tikrai norėsi.
2018 metais žurnalas išeis 4 kartus per metus – kas ketvirtį ir bus storesnis nei iki šiol. Prenumeratorius pasieks ir 4 specializuoti leidiniai, du iš kurių bus skirti Lietuvai. Taigi, iš viso – 4 žurnalai ir 4 specializuoti leidiniai per metus!
Žurnalo prenumeratos kaina metams ta pati – 21,98 Eur.
UŽSIPRENUMERUOTI galima Lietuvos pašte (www.post.lt).
Visi, kurie užsiprenumeruos žurnalą metams Lietuvos pašto skyriuose arba padovanos metinę prenumeratą, metų pradžioje dovanų gaus smagią ir įkvepiančią Rasos de Silvos knygą „Kaip išgyventi amžių sandūroje“!

Prenumerata taip pat priimama žurnalo redakcijoje internetu sumokėjus į mūsų sąskaitą
VšĮ Fortus vita
Pupojų sodų 4-oji 18, 10237 Vilnius, Įmonės kodas 2437000.
Atsiskaitomoji sąskaita LT82 7044 0600 0720 8147.
Mokėjimo paskirtyje nurodyti prenumeratoriaus adresą
Prenumeruoti galima ir www.prenumerata.lt, tačiau mes jiems mokame nemažą procentą nuo prenumeratos kainos, tad mums naudingiau, kai prenumeruojate Lietuvos pašte (www.post.lt) ir redakcijoje.
Prenumeruoti tikrai pigiau, nei pirkti, ypač specializuotus leidinius.