Latgalos regionas – puiki vieta atostogoms

        Latgalos regionas randasi Latvijos rytuose – puiki kelionių kryptis, turinti platų ir įvairiapusį laisvalaikio pasiūlymą. Tai unikali vieta, nes čia susitinka šimtai senovės tradicijų ir šiuolaikinių galimybių, taip pat čia yra puikus kultūrinis ir istorinis paveldas bei skirtingi turizmo objektai. Graži latgalių kalba ir vietinių žmonių gerumas ilgai išlieka atmintije ir širdyje.

Luznavos dvaras

Latgalos regionas turistus laukia su nuostabiomis lankytinomis vietomis, plačiu aktyvaus poilsio pasiūlymu, puikiu apgyvendinimu ir skaniais kulinarinio paveldo patiekalais.

Suplanuokite kelionę į Latgalą mažiausiai dviem dienoms, nes kai pateksite čia, norėsite pasilikti šiek tiek ilgiau.

Gamtos parkas Daugavas Loki

Latgalos regiono turizmo asociacija yra Latgalos regiono atstovas ir vienas iš pagrindinių regionų turizmo koordinatorių.

Puikus pažintinis leidinys skirtas keliaujantiems į Latviją

Turizmo asociacijos nariai yra turizmo verslininkai, turizmo informacijos centrai,  gidai, turizmo entuziastai.

Stompaku pelkės Vilaka

Latgalos turizmo asociacija yra atvira bendradarbiavimui ir mielai padės rekomenduoti geriausius turizmo objektus ar parengti maršruto planą, su asociacijos atstovais galima susisiekti elektroniniu būdu – ezerzeme.latgale@gmail.com.

Puiki 2020 m. vasaros sezono naujovė yra turizmo tinklalapis www.latgale.travel versija lietuvių kalba. Dabar ir lietuviai galės skaityti, susipažinti ir net aplankyti mūsų Latgalos regioną.

Keliaudami po Latviją pradėkite nuo Latgalos!

DALINTIS