ŽurnalasTurinys

Kad užklupusi rudens dargana priverstų Jus nusišypsoti, paimkite į rankas žurnalą „Kelionės ir pramogos.“ Viršelio nuotraukoje – karininkas Eugenijus Lastauskas, kurį įsimylėjau redaguodama žurnalisto Vytauto Nosevičiaus interviu su juo.. Perskaičiau ir supratau, kad šis žmogus turi būti viršelyje. Puoliau žiūrinėti nuotraukas ir iš negausaus jo asmeninio archyvo tinkamiausia buvo ši, atspindinti jo širdies dydį, kurioje ne tik žirafa telpa, bet tūkstantį kartų daugiau. Gebėjimą pagauti akimirkos žavesį neretai turi dauguma aistringų keliautojų. Tačiau šis žmogus turi daugiau. Tai, kas mus kelia, veža ir kaitina kraują. Tokia nepaprasta šio viršelio istorija! Įdomių temų šiame žurnale yra ir daugiau.
Ieškojome romantikos rudeninėje Lietuvoje ir radome jos į valias Jurbarko ir Kupiško rajonuose.
O atsinaujinęs Senovinės bitininkystės muziejus Stripeikiuose, Ignalinos rajone yra šio sezono topų topas. Apsilankymas čia ir gautos žinios visam laikui pakeis Jūsų požiūrį į gamtą. Būtinai išsiruoškite su vaikais, ji jų turite arba su anūkais. Vaikai muziejaus aplinkoje patirs daug malonių akimirkų. Galima išsirinkti edukacijas iš siūlomų devynių.
Baltų kelias kviečia į sėlių žemę Latvijoje, kur teks daug ką sėliško išbandyti, išragauti. Keliautoja ir fotografė Malgožata Mozyro atskleidžia, kaip Islandija užburia savo magija bet kuriuo metų laiku. Tam puikiausiai tinka ir ruduo. Maorių gyvenimo ypatumus išdėsto gidė Eglė Galubavičiūtė. O aktorė ir poetė Birutė Mar dalijasi laimės pojūčiais ir hipnotizuojančia kelione po Butaną. Kelionių vadovė Gabrielė Štaraitė iš naujo atranda Afriką savyje. Ekstremalūs keliautojai prisimena vasaros nuotykius Kurilų salose ir koroje aplink Kailašo kalną. Smagaus atradimo džiaugsmo