ŽurnalasTurinys

Žurnalo „Kelionės ir pramogos“ vasaros numeryje skaitykite:
Rimantė Kulvinskytė dalijasi savo trijų mėnesių žiemos atostogų Balio saloje patirtimi. Kaip kelionė gali pakeisti viso šeimos gyvenimą ir kodėl verta toli keliauti su mažais vaikais. Jos dukrelei Lunai treji metukai.
Visos Rokiškio krašto spalvos yra atskleistos rokiškietės Daivos Vilkickienės straipsnyje apie šių metų Kultūros sostinę – Rokiškį ir įdomiausias šio rajono vietas. Nustebsite paskaitę, kiek daug nežinome ir iškart norėsis tenai pakeliauti ir artimau pažinti savo šalį.
„Aplankyk 25 įspūdingiausius saugomus medžius“ – kviečia keliauti ir žaisti šių metų kelionių konkursas. Nukeliauti, surasti, apsikabinti ir pasižymėti internete. Atkakliausių laukia dovanos. Įspūdingiausia medžiai leis pažinti dar neatrastų daugybę nuostabių Lietuvos vietų.
Kviečiame atrasti ir įspūdingiausias Lazdijų rajono vietas. Pietų Lietuva – skaidrių ežerų, piliakalnių ir dosnių žmonių žemė. Pasimėgaukite gamtos turtais šiame krašte.
Mūsų sodų ir gyvūnijos paveldas kviečia pažinti tai, ką jau beveik prarandame. Daivos Mikuckaitės pasakojimas „Išskirtinių augalų ir gyvūnų apsuptyje“.
Ariogalos ir Betygalos kraštas naujoje Vytenio ir Junonos kn. Ištrauką iš jos apie Daugėliškių mišką rasite šiame žurnale.
Kalnų namai – nauja vieta ir išskirtinės prekės kalnų mylėtojams.
Po Latvijos Kuršą kartu pakeliauti kviečia aistringa keliautoja, žurnalistė ir fotografė Daiva Mikuckaitė
Vroclavas– geros nuotaikos miestas, siūlantis daug pramogų visai šeimai
Sudetų kalnai Lenkijos pietryčiuose – aktyvioms šeimos atostogoms
Karštos Apulijos naktys – smagios vasaros šventės šiame lietuvių pamėgtame Italijos regione.
Tyli laimė tarp karvių – ištrauka iš leidinio apie Sakartvelą
Naujosios Zelandijos gamtos įdomybės – viršelio veidas. Atraskite jas šiame žurnale su gide Egle Galubavičiūte
Toliau keliaujame aplink Kailaso kalną su Vakariu Šauliu
Gražiausios vasaros šventės Lietuvoje
Rekomenduojami vasaros skaitiniai